Sayın www.tanotoihale.com.tr Kullanıcısı;

Websitemize giriş yaparak ve/veya üyelik sağlayarak, aşağıdaki koşulları ve Gizlilik Sözleşmemizi kabul kabul etmektesiniz. Hem tüm bu haklarınız hem de  www.tanotoihale.com.tr kullanıcısı/üyesi olmakla üstlendiğiniz yükümlülükler aşağıdaki bilgi formlarında kısaca ve ilgili sözleşmelerde kapsamlı şekilde düzenlenmiştir. Bu nedenle her bir koşulu ve sözleşmeyi detaylıca incelemenizi, gerekmesi halinde hukukçularınıza danışmanızı önermekteyiz.

Bunun dışında her türlü sorunuz için;

 • www.tanotoihale.com.tr web sitemizdeki Sık Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilirsiniz,
 • www.tanotoihale.com.tr web sitemizdeki İletişim sayfası vasıtasıyla bize sorularınızı yazılı olarak iletebilirsiniz,
 • 0 312 327 33 33 numaralı telefonumuzdan bizlere 9:00-18:00 saatleri arasında ulaşarak her türlü sorunuza telefonda, derhal yanıt alabilirsiniz.

Üyelik Hakkında

Sitemizle ilgili sık karşılaşılan yardım konularına bu sayfada yer verilmiştir. Bu konular haricindeki sorularınızla ilgili olarak  İletişim sayfamızdaki formu kullanarak ya da 0 312 327 33 33 nolu telefondan www.tanotoihale.com.tr yetkilimizden yardım alabilirsiniz.

Üyelik ile ilgili merak ettikleriniz

 • Sitemize üyelik ücretsizdir ve 18 yaşını doldurmuş, Araç Alım-Satımı ile uğraşan, kendine ait işyeri bulunan, Gerçek veya Tüzel Kişi vergi mükellefleri üye olabilmektedir. Üst bölümde bulunan  Üye Ol linkinden üye kaydınızı yapabilirsiniz.
 • Üye olurken girmiş olduğunuz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır ve açık arttırma sözleşmesinde belirtilen haller dışında 3. şahıs, kurum, kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır.
 • www.tanotoihale.com.tr kredi kartı bilgilerinizi sadece ödeme aşamasında sormaktadır ve bu bilgiler kesinlikle tarafımızca kayıt edilmemektedir.
 • Şifrenizi ve diğer tüm üyelik bilgilerinizi istediğiniz zaman  Hesabım sayfanızda değiştirebilirsiniz.
 • E-posta adresiniz ve telefon numaralarınızı doğru bir şekilde yazmanız ve gerektiğinde güncellemeniz, size ulaşabilmemiz için önemlidir.
 • Şifrenizi unuttuğunuzda  Şifremi Unuttum bölümümüzden kayıtlı e-posta adresinize şifrenizi gönderim talebinde bulunabilirsiniz.
 • www.tanotoihale.com.tr bülten tercihlerinizi  Hesabım sayfanızdan güncelleyebilir, istediğiniz bültene üye olabilir ya da mevcut üyeliklerinizi iptal edebilirsiniz. İptal talebiniz halinde, www.tanotoihale.com.tr bültenleri, yeniden gönderimini talep edinceye kadar tarafınıza gönderilmeyecektir.

Üyelik Avantajları

 • www.tanotoihale.com.tr’ye üye olarak sitemizde düzenlenecek açık arttırma/ihale fırsatlarından ve yalnızca üyelerimize özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kullanım Koşulları

www.tanotoihale.com.tr kullanıcısı olarak aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşullar ile ilgili her türlü sorunuz için bizlere 0312 327 33 33 telefon numaramızdan veya  ihale@tanoto.com.tr email adresimizden ulaşabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Web sayfalarının içeriğinin telif hakkı ve işbu web sitesi ve bu sitenin her türlü yasal hakkı Tan Oto Motorlu Araçlar Taş. Ve Tic. Ltd. Şti.’ne (bundan böyle “Tan Oto’’ olarak kullanılacaktır) aittir. Açıkça tarafınıza verilmemiş hiçbir hakka sahip olduğunuzu iddia edemeyeceğiniz gibi Tan Oto’nun önceden yazılı onayı olmadan içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da sair şekilde kullanımı, aşağıda yazılı koşullara uygun olmadığı sürece yasaklanmıştır. Tan Oto web sayfalarını bilgisayarınız üzerinde tarama, bu sayfalardan yalnız kendi kullanımınız için kopya çıktısı almanıza izin vermektedir. Bunların yeniden dağıtımı sadece Tan Oto’nun yazılı iznine tabidir.  www.tanotoihale.com.tr web sayfalarındaki her bir belge, söz konusu belge metninde bildirilen ilave koşullara tabi olabilir.

www.tanotoihale.com.tr adresinde bulunan her türlü içerik genel olarak bilgi vermek amacıyla yayınlanmakta olup, hiçbir taahhüt ve garanti içermez. Tan Oto web sayfalarının içeriğindeki ilke, “amaca aykırı olmamak koşuluyla mevcut olduğu sürece ve olduğu gibi" esasıdır. Tan Oto hiçbir şekilde, web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını garanti etmez. Tan Oto web sayfalarının varlığı, doğruluğu, güvenilirliği veya içeriği ile ilgili olarak, mülkiyet, ihlalsizlik garantileri ya da satılabilirliğe ya da belirli bir amaca uygunluğa ilişkin garantiler de dâhil olmak üzere, açık ya da zımni hiçbir türden garanti vermez. Tan Oto sayfaları dilediği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar. Tan Oto bu hizmetin kullanılmasından dolayı ortaya çıkan dolaylı ya da direkt, arızi veya sürekli, özel ya da genel, olumlu veya olumsuz zarardan, kâr kayıplarından, zarar ihtimali Tan Oto’ya bildirilmiş olsa dahi sorumlu olmayacaktır.
Tan Oto üçüncü kişilerin sahip olduğu İnternet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, o siteyi kullanmadan önce o sitenin kurallarını incelemeli ve kabul etmelisiniz. Tan Oto’nun bu türden sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve bu siteler tarafından yaratılan ya da yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenemeyeceğini kabul etmiş bulunmaktasınız. İlaveten,   www.tanotoihale.com.tr dışındaki bir siteye olan link, Tan Oto’nun o siteyi ya da o sitede belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

Sunucularımızdan herhangi birine örneğin e-posta ya da  www.tanotoihale.com.tr web sayfaları aracılığıyla içerik göndererek,

 • İçeriğin mevzuata uygun olduğunu ve hiçbir aykırılık içermediğini,
 • Herhangi bir içerik sunmadan önce virüs ya da diğer kirletici ya da yok edici özellikleri karşı tarama yapacağınızı ve bunları silmek için elinizden gelen çabayı göstereceğinizi,
 • Sunduğunuz içerik nedeniyle kasten, kusurlu olarak ya da ihmal sonucu Tan Oto, kullanıcılar yahut üçüncü kişiler nezdinde zarar doğmasına sebebiyet vermeyeceğiniz ve doğabilecek zararları münhasıran tazmin edeceğinizi,
 • İçeriğin sahibi olduğunuzu ya da o içeriği Tan Oto’ya sunmak için kısıtlamasız bir hakka sahip olduğunuzu ve Tan Oto’nun içeriği bedelsiz olarak yayınlayabileceğini ve/veya içeriğin kendisini ya da içinde tanımlanan her türlü kavramı, herhangi bir mesuliyet ya da yükümlülük olmadan ürünlerimizde kullanabileceğini,
 • Bize sunduğunuz içerik ile ilgili olarak aleyhimize hukuki muamele başlatmayacağınızı ve herhangi bir 3. kişi sunduğunuz içerikle ilgili olarak aleyhimize hukuki işlem başlattığında bu hususta zararlarımızı tazmin edeceğinizi, kabul ediyorsunuz.

Tan Oto’nun işbu sitenin yayımını sürekli veya geçici olarak, herhangi bir objektif kritere dayanmaksızın ister belli bir kesim isterse herkes için durdurabilir; dilediği gerçek ya da tüzel kişilerin ve IP adreslerinin bu siteye erişimini engelleyebilir. Site yayımının bu şekilde durdurulmuş ya da engellenmiş olması yazılı bir akde dayanmayan hiç kimseye Tan Oto’dan bu nedenle bir talepte bulunma hakkı vermez.

×
×
×