Yetkili bir bayide verilen satış, servis, kaporta boya, yedek parça ve sigorta hizmetlerinin tamamının birleştirilerek bir paket halinde müşterilerimize sunuyoruz.

Uzun dönem oto kiralama sektöründe firmaları birbirinden ayıran temel özellikler hizmet kaliteleridir. Bir kiralama firmasının filosunda çok araç bulunması, o firmanın iyi olduğunu göstermez.İyi firma kaliteli, hızlı ve kusursuz hizmet veren firmadır. Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özellikler ise:

 • Adil Sözleşme : Hizmetlerimize güveniyoruz, bunun için sadece sözlü olarak değil, resmi olarak da müşterilerimizin kendini güvende hissetmeleri için sözleşmelerimizde hizmet aksaması durumunda müşterilerimizi koruyan yaptırımlar ekliyoruz. Tanoto sözleşmelerinde hizmet kesilmesinden ötürü müşterinin her türlü ziyanının karşılanacağını taahhüt eder.
 • Kaliteli Satış Sonrası Hizmetleri : Firma araçları yetkili servislerde bakım görür, araçlarla ilgili ortaya çıkan problemlerde adaleti yetkili servislere bırakırlar. Bakım ve onarımlar kullanıcıların iş devamlılıklarını etkilemeyecek şekilde bir kerede hızlı şekilde gerçekleştirilir. Bakım ve onarımların uzaması halinde hızlı şekilde asistan araç temini yapılır. Tanoto araçlarında yol yardım, yedek araç, ücretsiz çekici, hukuksal yardım vb. gibi hizmetlerin sunulduğu asistance paketi vardır.
 • Kaliteli Sigorta : Hizmetleri Firma araçları kullanıcı suistimali hariç her türlü zarar ve ziyanı kapsayacak şekilde yüksek limitli ARAÇ sigortası güvencesindedir. Tanoto araçlarında tüm bunlara ek olarak 3. şahıslara karşı verilebilecek maddi hasarlara karşı kullanıcıları korumak için hasar fazlası reasüransı (Excess of loss) poliçe teminatları ile sigorta poliçeleri kuvvetlendirilir.
 • Sertifikalı Uzman Personel : Kiralama süresince meydana gelebilecek olası sorunlarla ilgili tecrübe sahibi ve çözümleri bilen veya hızlı çözüm üretebilen, yetkili servislerde iyi eğitim görmüş personel ile müşterilere kusursuz hizmet sunulur. Tanoto personelimiz Ford Otosan ve Fiat Tofaş gibi otomotiv sektöründe öncü kuruluşların satış, satış sonrası ve bakım onarım departmanlarında eğitim görmüş sertifikalı personelden oluşmaktadır.
 • Üstün Teknolojik Alt Yapı : Filolardaki araçları hızlı şekilde sevk ve idare edebilecek yeterli sayıda personel ve evrak işlerinin yürütüldüğü özel yazılımlar kullanır. Tanoto filosunun sevk ve idare edildiği sistem operasyonel araç kiralama sektörüne yazılım hazırlamakta olan bazı firmalarca örnek alınan sistem olup, Tanoto ekibi bu yazılım firmalarına iş akışı ve fiyat simülasyonu konularında danışmanlık vermektedir.

Avantajları

 • Araç bedellerinin finansman yükü altına girmezsiniz.
 • Araç alımı için kredi kullanacaksanız, bankalar nezrinde kredibiliteniz azalmaz.
 • Araç alımı için (kredi kullanmayacaksanız) öz kaynaklarınız azalmaz.
 • Maliyetleriniz sabitlenir, araç işletim masrafları ile ilgili karşınıza sürpriz ödeme çıkmaz.
 • Kiralık araçların faturaları şirketinize tahakkuk edilen KDV ve kurumlar vergilerinden direkt mahsup edilebilir.
 • Araçların bakım-onarım, lastik gibi sarf masrafları ve takipleri ortadan kalkar.
 • Kiralık araçların serviste uzun süre beklemesi durumunda muadil araç tahsis edilir, iş kaybının önüne geçilmiş olur.
 • Dönem sonunda araçların 2.el değer kaybı, 2.el satışından kaynaklanan kurumlar vergisi gibi sorunlar ortadan kalkar.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tanoto Filo Kiralama web adresini tıklayınız.

×
×
×